Get Adobe Flash player

Vlčoun.cz na facebooku

Lajkněte náš facebook...

Inzerce

Aktuální číslo

Z čísla 3/2017 vybíráme:
- Czechbus již posedmé
- Nízkopodlažní Olomouc
- Stávka regionálních dopravců
- Liberecký přesmyk
- a tradičně také aktuality...

Novinky z krajů...

 Nová linka v Budějovicích

 Pražskou MHD auta nebrzdí

 Zachová Ústí historické vozy?

Aktuální čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Tento i původní web
navštívilo tolik návštěvníků:[CNW:Counter](údaj je pouze orientační)

České dráhy půjčí brejlovce polskému PKP

ČESKÁ REPUBLIKA, POLSKO - České dráhy uspěly v poptávkovém řízení polského dopravce PKP Intercity na zapůjčení pěti výkonných motorových lokomotiv pro provoz vlaků na neelektrifikovaných tratích.

Český národní dopravce tak na další dva roky zapůjčí do Polska pět lokomotiv řady 754 přezdívaných v Česku brejlovec...

 

Oprava nádraží v Zittau brzdí dopravu i v ČR

LIBERECKÝ KRAJ - Cestující mířící na adventní trhy do Drážďan musí počítat s komplikacemi. Z důvodu prodloužení termínu rekonstrukce nádraží Zittau se vlaky na trať mezi Hrádkem nad Nisou a Varnsdorfem vrátí až 22. prosince.

Rekonstrukce nádraží si vyžádala zastavení provozu jak na tratích ve směru do Liberce a Varnsdorfu, tak i do Drážďan....

 

Vectron v barvách ČD spojí Prahu s Drážďany

ČESKÁ REPUBLIKA - První dvě z deseti moderních lokomotiv Vectron budou od prosince v pravidelném provozu vozit mezistátní vlaky do Drážďan a nejpozději od června 2018 i do Berlína a Hamburku.

Lokomotiva dostala polep v barvách Českých drah a na boku jsou siluety měst, jimiž vlak při cestě k Severnímu moři projíždí...

 

ČD vyhlásí zakázky na desítky nových vozidel

ČESKÁ REPUBLIKA - Sedm veřejných zakázek na dodávky desítek nových vozidel chtějí nejlépe ještě do konce roku vyhlásit České dráhy. Celkem budou poptávat přes 160 vozidel pro dálkovou a regionální dopravu.

Předpokládaná hodnota všech zakázek vyjde na 20 miliard korun, záměr managementu již schválila dozorčí rada i řídicí výbor...

 

České dráhy od prosince opět zvednou jízdné

ČESKÁ REPUBLIKA - České dráhy, největší železniční dopravce, od 10. prosince opět zvednou jízdné. Cena se zvedne o dvě procenta, lidé si tak za jízdenky připlatí až o několik korun více.

I nadále budou v nabídce ale současné slevy včetně Včasných nebo Akčních jízdenek, které pružně reagují na přepravní trh...

 
Více článků...

Naši mediální partneři:

    

20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy působící v dopravě:

20160301 banner down 01 20160301 banner down 02 20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak několik tisíc návštěvníků? Napište nám na mail marketing@vlcoun.cz a dozvíte se více!