Get Adobe Flash player

Vlčoun.cz na facebooku

Lajkněte náš facebook...

Inzerce

Aktuální čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Tento i původní web
navštívilo tolik návštěvníků:[CNW:Counter](údaj je pouze orientační)

Do Harrachova vyjely přímé rychlíky z Prahy

HARRACHOV - O víkendech a svátcích mezi Prahou a Harrachovem již přes měsíc jezdí dva nové páry obnovených přímých vlaků. Ty zde naposledy jezdily v šedesátých a sedmdesátých letech a pak ještě nárazově.

Tehdejší Československé Státní Dráhy na této trase nepravidelně vypravovaly mimořádné vlaky pro odboráře na rekreaci...

 

Bezbariérová nástupiště budou také v Chebu

CHEB - Symbolickým poklepem na kolejnici byla uplynulý týden slavnostně zahájena modernizace stanice Cheb, která je nejvýznamnějším železničním uzlem v celém Karlovarském kraji.

Investorem stavby s náklady přesahujícími půl miliardy korun je Správa železniční dopravní cesty, realizaci provede Strabag Rail...

 

Vlaky se na trať u Dalovic jen tak nevrátí

DALOVICE - Obnovení jednokolejného provozu na trati mezi Dalovicemi a Hájkem na Karlovarsku, kde se provoz zastavil po sesuvu minulý týden, není možný. Vlaky se sem tak vrátí nejdřív na podzim.

Všechny vlaky jsou mezi Karlovými Vary a Ostrovem nad Ohří nahrazeny autobusy, České dráhy vyslaly i dodávku pro kola...

 

Dopravu na Bohumínsku budou řídit z Přerova

BOHUMÍN - Správa železniční dopravní cesty zahájila budování nového moderního zabezpečovacího zařízení v Bohumíně. Díky tomu skončí provizorní řízení provozu, které zde bylo zavedeno po ničivém požáru před dvěma lety.

Nové zabezpečovací zařízení umožní řídit dopravu ze stanoviště v Přerově, v Bohumíně zůstane jen pohotovostní dispečer...

 

Nádraží v Hrádku nad Nisou čeká rekonstrukce

LIBERECKÝ KRAJ - Zatímco v uplynulých měsících skončila oprava nádraží v Žitavě či v Raspenavě, v roce 2020 by se měli dělníci pustit do nádraží v Hrádku nad Nisou. Hotovo by mělo být v roce 2022. 

Díky loni rekonstruovaným stanicím ve Frýdlantě a v Raspenavě došlo k náhradě zabezpečovacího zařízení i k redukcí kolejí...

 
Více článků...

Naši mediální partneři:

    

20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy působící v dopravě:

20160301 banner down 01 20160301 banner down 02 20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak několik tisíc návštěvníků? Napište nám na mail marketing@vlcoun.cz a dozvíte se více!