Get Adobe Flash player

Vlčoun.cz na facebooku

Lajkněte náš facebook...

Inzerce

Aktuální čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Tento i původní web
navštívilo tolik návštěvníků:[CNW:Counter](údaj je pouze orientační)

Nahlédnout můžete do opravny i na dispečink

ZLÍN - Dopravní společnost Zlín - Otrokovice zve všechny zájemce i veřejnost na Den otevřených dveří, který se uskuteční tuto sobotu 9. června od 9.00 do 16.00 hodin. A i letos bude program stát za to.

Kromě atraktivní prohlídky zázemí vozovny budou jezdit nejen vlastní historické vozy, ale i zapůjčené skvosty z Brna...

 

Zlínský kraj razantně posílí vlaky i autobusy

ZLÍNSKÝ KRAJ - Dopravu čeká od příštího roku navýšení počtu spojů. Ve vlakové dopravě se počty ujetých kilometrů zvednou o 1,4 milionu na 4,9 milionu kilometrů, autobusy pak ujedou 25 milionů kilometrů, o 3,3 víc než letos.

Cílem je, aby byla zajištěna dopravní obslužnost rovnoměrně na území celého kraje a aby se zastavil úbytek cestujících...

 

Zlíňané mají o historický trolejbus velký zájem

ZLÍN - Historický trolejbus s vlečkou a autobus, které jsou chloubou zdejší dopravní společnosti, potěšily v úterý 1. května obyvatele Zlína a Otrokovic. Tyto jízdy se budou opakovat i 8. května.

Pro velký zájem cestující veřejnosti bude i v tento výroční den osvobození jezdit ve Zlíně historický trolejbus opět s vlečkou...

 

Holešov opravuje nádraží, hotovo má v srpnu

HOLEŠOV - Měsíc trvají práce na rekonstruovaném nádraží v Holešově. Od doby, kdy nastoupila těžká technika, došlo například ke zbourání původní zdi, demontáži zařízení nebo stržení povrchů, hotovo bude v srpnu.

Práce probíhají dle plánu bez vážnějších komplikací. Pro cestující je situace náročnější, avšak i přesto se rychle adaptovali...

 

Ve Zlíně zintenzívní noční přepravní kontroly

ZLÍN - Padesát cestujících bez jízdenky za dvě víkendové noci. Taková je bilance nové plošné kontrolní akce revizorů Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice, která se uskutečnila v druhé polovině ledna.

Dvojice revizorů kontrolovala jízdní doklady cestujících vždy po celou noc ve všech třech provozovaných nočních spojích...

 

Nevidomé děti trénovaly nastupování do MHD

ZLÍN - Skupina nevidomých dětí měla možnost trénovat v klidu bez přítomnosti jiných cestujících orientaci, pohyb a chování v autobusu MHD, nástup i výstup a používání slepecké signalizace.

Dopravní společnost Zlín - Otrokovice nevidomým dětem a jejich průvodcům poskytla autobus s řidičem i odborný výklad...

 

Počet nálezů stoupá. Ve Zlíně našli i kuriozitu

ZLÍN - Ztrát a nálezů ve vozidlech městské dopravy Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice přibývá. Cestující, kteří v trolejbusu nebo autobusu něco ztratí, však mají šanci přihlásit se o své věci zpět. 

Kromě klíčů, peněženek nebo třeba mobilních telefonů eviduje dopravce také kuriozitu - zapomenutou erotickou pomůcku...

 

Na Zlínsku v MHD jezdí čtyři nové Urbanwaye

ZLÍN - Čtyři nové autobusy zařadila do svého vozového parku v podzimním období Dopravní společnost Zlín - Otrokovice. Jeden kloubový a tři sólo autobusy jsou plně nízkopodlažní a klimatizované.

Zbrusu nové autobusy nahradí na linkách městské hromadné dopravy ve Zlíně a Otrokovicích některá z nejstarších vozidel...

 

Trolejbusy příští rok dojedou až k ZOO v Lešné

ZLÍN - Takřka revoluční změna nastane už na podzim příštího roku v organizaci městské hromadné dopravy v místních částech Kostelec, Štípa a Velíková. K ZOO Lešná budou jezdit trolejbusy linky číslo 4.

Dopravní společnost k tomu využije bateriových trolejbusů. Zvýší se počet spojů, ubude decibelů hluku i emisí výfukových plynů...

 

Zlínské MHD omezení nehrozí. Řidičů má dost

ZLÍN - Mnohé české dopravní podniky si v posledním období stěžují na nedostatek řidičů, často zmiňují také možné omezování dopravy. To ve zlínské městské dopravě nehrozí, alespoň zatím ne.

Dopravní společnost Zlín - Otrokovice se věnuje náboru nových řidičů zvýšenou pozornost a o nové dobré řidiče má zájem...

 

Zlínský kraj teď

zdroj: http://vinter.cz/

zdroj: http://cam-zl.nwt.cz/

Počasí Zlín - Slunečno.cz

Redakce Zlín:

213 zlinsky
Krajská redakce Vlčoun.cz:
- Filip Vlček

Chcete posílit náš tým?
Možná hledáme právě vás!
Více informací zde.

Ptáme se vás:

Využíváte nebo využili jste někdy služeb čekáren pro VIP cestující ČD Lounge?
 

Naši mediální partneři:

    

20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy působící v dopravě:

20160301 banner down 01 20160301 banner down 02 20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak několik tisíc návštěvníků? Napište nám na mail marketing@vlcoun.cz a dozvíte se více!